Духовенство Коростишівського округу приступило до таїнства Покаяння.

10.12.2018

По благословінню Високопреосвященнішого митрополита Никодима, у день шанування ікони Божої Матері "Знамення" духовенство Коростишівського округу приступило до таїнства Покаяння.

Соборну молитву очолив благочинний архімандрит Яків (Шумов). Сповідь священнослужителів провів духівник благочиння прот. Олександр Строк. Служба відбувалася у одному із найвіддаленіших сіл району Здвижці. Невелике, але зручне пристосоване під храм приміщення, хай небагато, але щирі прихожани. Крім того, після Богослужіння духовенство, на чолі із о. Яковом привітало настоятеля храму прот. Миколая Когута із Днем народження. Наостанок священики обговорили поточні питання життя парафій та підготовку до щорічного благодійного Різдвяного концерту, який відбудеться 9.01.2019 в РБК Коростишева.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до доброї справи. А також, мали міркування щодо підготовки щорічних звітів діяльності різних відділів Коростишівського округу.

Прес-служба Коростишівського благочиння.