Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.

14.12.2011
Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.

13 грудня, коли ?Православна Церква вшановує пам'ять святого апостола Андрія Первозванного, духовенство Попільнянського округу молитовно відзначило у Свято-Іоанно-Богословському храмі села Голуб'ятина День ангела тамтешнього настоятеля ієрея Андрія Гороцюка.

Соборну Божественну літургію очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис. Після подячного молебню духовенство та парафіяни побажали отцю Андрію здоров'я, довголіття та Божої допомоги у добрих справах. У свою чергу благочинний вручив імениннику букет квітів.

Ієрей Андрій Гороцюк народився на Львівщині. Закінчив духовне училище і Київську духовну семінарію. У 2002 році молодий священик приїхав на Попільнянщину і вже дев'ять років ревносно несе пастирське служіння, дбає про стан храмів у селах Голуб'ятин, Строків та Парипси, на парафіях яких він служить.

У 2007 році завершено будівництво храму у Голуб'ятині, а через рік тут зведено дзвіницю. У Парипсах, зусиллями отця Андрія, ведеться капітальний ремонт пристосованого приміщення. Минулого року до нього добудували притвор, а нині завершується добудова вівтаря.Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.

Отець Андрій є заступником благочинного Попільнянського округу і завідує відділом катехізації благочиння.

Обидва сини отця Андрія ? школярі, є послушниками храму і прислуговують йому у вівтарі під час богослужінь. Та, власне, велику увагу батюшка приділяє духовному вихованню не лише своїх дітей, а й сільських школярів. Щонеділі у Голуб'ятині відбуваються заняття у дитячій недільній школі. А щочетверга отець Андрій проводить виховні години у школі.

Прес-служба Попільнянського округу

Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.Духовенство Попільнянського округу привітало з Днем ангела ієрея Андрія.