Гвардійське. Початок святкування 1030-річчя Хрещення Русі. Божественна літургія у Свято-Успенському храмі!

22.07.2018

22 липня 2018 року, у Неділю восьму після П'ятидесятниці свята Христова Церква згадує молитовно пам'ять святого священомученика Панкратія єпископа Тавроменійського. Євангеліє цього воскресного дня від євангелиста матвія розповідає про чудесне насищення Спасителем п'ятьма хлібами і двома рибами більш ніж п'яти тисяч чоловік.

У цей святий день три митрополити зібрались у селищі Гвардійське (Хмельницька єпархія) в храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці на урочисту літургію.

Митрополитам: Хмельницькому і Старокостянтинівському Антонію, Вінницькому і Барському Симеону і Житомирському та Новоград-Волинському Никодиму співслужило духовенство трьох єпархій.

Після богослужіння відбувся святковий хресний хід навколо храму. Владики привітали духовенство та мирян із торжеством недільної молитви, а також із початком святкування 1030-річчя Хрещення Русі.

Насамкінець присутніх привітали представники об'єднаної громади (7-ми сіл)