Хмільник. Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у храмі на честь Собору Пресвятої Богородиці!

16.01.2019

16 січня 2019 року, у середу, на запрошення архієпископа Вінницького і Барського Варсонофія, керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший митрополит Никодим звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь Собору Пресвятої Богородиці м. Хмільник (Вінницька єпархія УПЦ).

Під час звершення богослужіння Владиці співлсужили священослужителі Хмільницького району на чолі з благочинним протоієреєм Михайлом Шикируном та секретарем Вінницької єпархії протоієреєм Богданом Малиновським.

За богослужінням духовенство та миряни молились за мир в Україні. Після закінчення літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх із вітальним та напутнім словом.

Також архіпастир разом із духовенством та вірними послухали колядки у виконанні діточок та хористів.