Храмове Свято села Мотовилівка на Любарщині.

10.11.2011
Храмове Свято села Мотовилівка на Любарщині.

З великою радістю та християнською теплотою щиро вітали один одного жителі села Мотовилівка, що на Любарщині, зі своїм храмовим святом, яке відбулось 8 листопада.

На прославлення святого великомученика Димитрія Солунського, в честь якого і названий храм, у цьому селі зібрались його мешканці та гості, запрошені на це торжество.

Розділити цю велику радість приїхали і священники, які соборно звершили Святу Божественну літургію обєднавши навколо неї у невидимому духовному спілкуванні віруючих її чад.

Розпочалось свято Божественною літургією, яку очолив благочинний Любарського округу протоієрей Микола Шапіренко в співслужінні священників: настоятеля храму ієрея Миколи Рудніцького, протоіерея Сергія Корнющенко, протоієрея Івана Климюка, ієрея Івана Гавриліва, та священників інших округів.Храмове Свято села Мотовилівка на Любарщині.

Дійсно велика радість Святої Євхаристії наповнює серця всіх, хто доторкається ЇЇ, і саме це відчувається у молитвенному єднанні, піднімаючи духовно душу над її пороками і відновлюється під час втрачене невидиме спілкування з Господом нашим Іісусом Христом.

Водосвятний молебень, яким закінчилось святкування, ще більш підкреслив святковість цього дня і наповнив благодаттю тих, хто так чекав на цю значущу подію, а саме віруючих людей маленького села Мотовилівка.

Прес-служба Любарського округу

Храмове Свято села Мотовилівка на Любарщині.  Храмове Свято села Мотовилівка на Любарщині.  Храмове Свято села Мотовилівка на Любарщині.