Храмове свято в новому приміщенні.

06.11.2011
Храмове свято в новому приміщенні.

4 листопада цього року, в день, коли православні вшановують ікону Казанської Божої Матері, відбулося святкове богослужіння у Свято-Троїцькому храмі села Жовтневе Попільнянського району. Уже п’ять років поспіль віряни парафії цього дня збираються до церкви для святкування другого храмового свята -? відпусту.Храмове свято в новому приміщенні.

У 1962 році у Жовтневому храм, що припинив свою діяльність у богоборчи 30-ті роки, розібрали і будівельні матеріали використали на спорудження господарських будівель. Нову общину було створено лише в 2007 році. Тоді ж, 4 листопада, відбулося перше богослужіння.

У 2009 році, на свято великомученика Димитрія Солунського, у Жовтневому освятили місце під церкву і заклали наріжний камінь в основу майбутнього храму. Влітку минулого року розпочали будівництво церковного будинку ? ризниці, яке закінчили нинішньої осені.Храмове свято в новому приміщенні.

Хоч штукатурка на стінах ще не зовсім висохла, у день ікони Казанської Божої Матері з благословення Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського святкове богослужіння, з нагоди другого храмового свята, відбулося вже не в орендованому, а в церковному приміщенні.

Божественну літургію та хресний хід очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні настоятеля церкви ієрея Олексія Буська та духовенства району.

По закінченні хресного ходу та оголошення уставного многоліття благочинний виголосив проповідь на тему свята і подякував меценатам та будівельникам. Завершилося свято спільною трапезою.

Прес-служба Попільнянського округу

Храмове свято в новому приміщенні. Храмове свято в новому приміщенні. Храмове свято в новому приміщенні.