ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ. Святкова Божественна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

19.01.2019

19 січня 2019 року, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено урочисту, святкову Божественну літургію. Богослужіння зібрало сотні і тисячі вірян міста Житомира.

Очолив Євхаристію митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Під час літургії всі молилися за мир та спокій в Україні.

Наприкінці богослужіння сповідники причастились святих Христових Таїн. Після закінчення літургії було звершено великий чин освячення води.

Владика Никодим всіх вірян окропив святою водою, привітав із великим святом, побажав миру, злагоди і Божого благословіння, а також розповів про особливе значення святої Агіасми.