Єпископ Никодим прийняв участь у традиційній хресній ході до Долини Хрестів (Іосафатова долина).

15.08.2011

З благословення Його Високопреосвященства, Високопреосвященнішого Симеона, Митрополита Вінницького і Могилів-Подільського, 15 серпня 2011 року відбувся хресний хід на Долину Хрестів, як ще називають Іосафатову долину біля с. Голинченці Шаргородського району Вінницької області.

Хресний хід вже багато років відбувається на згадку про явлення на цьому місці у 1923 році Пресвятої Богородиці, Котра промовила до свідків чуда: «Христа славте, хрести ставте».

За традицією хресна хода розпочалась о 8.00 годині ранку від храму святого великомученика Димитрія Солунського у с. Голинченці. Після того як прочани, пройшли 3 км до Іосафатової долини, їми були встановлені хрести, які вони несли під час хресної ходи.

Потім розпочалася Божественна літургія, яку очолив Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Староконстянтинівський у співслужінні Високопреосвященнішого Симеона, митрополита Вінницького і Могилів-Подільського, Преосвященнішого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, Преосвященнішого Никодима, єпископа Рокитнянського і духовенства Вінницької та інших єпархій УПЦ та з-за кордону .

Крім того у хресній ході та святковому богослужінні взяли участь священники і миряни з Житомирської єпархії, які з благословення свого правлячого архієрея звершили паломницьку поїздку двома автобусами до Іосафатової долини.

Прес-служба Житомирської епархії УПЦ