10.11.2011

10 листопада 2011 року, намісник Свято-Георгіївського Городницького Ставропігійного чоловічого монастиря (Новоград-Волинського району Житомирської області) єпископ Городницький Олександр молитовно відзначив 61-у річницю з дня свого народження.

Божественну літургію у соборному храмі обителі очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи: Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Городницький Олександр та Кременчуцький і Лубенський Миколай.Єпископ Никодим взяв участь у святкуванні дня народження намісника Свято-Георгіївського Городницького Ставропігійного монастиря.

Наприкінці богослужіння, архієпископ Олександр від імені Священноархімандрита монастиря – Блаженнішого Митрополита Володимира, привітав владику намісника із святом.

Прес-служба УПЦ

Єпископ Никодим взяв участь у святкуванні дня народження намісника Свято-Георгіївського Городницького Ставропігійного монастиря. Єпископ Никодим взяв участь у святкуванні дня народження намісника Свято-Георгіївського Городницького Ставропігійного монастиря. Єпископ Никодим взяв участь у святкуванні дня народження намісника Свято-Георгіївського Городницького Ставропігійного монастиря. Єпископ Никодим взяв участь у святкуванні дня народження намісника Свято-Георгіївського Городницького Ставропігійного монастиря.