30.09.2011

В останній день вересня, коли Православна Церква вшановує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в Україні відзначається День усиновлення - національне свято опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів. Свято, коли ми вшановуємо тих, для кого слова «чужих дітей не буває» стають сенсом життя, хто дарує дітям світло надії, віри і любові.Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України».

Сьогодні, 30 вересня 2011 року, о 10 – тій годині ранку, на території обласного будинку дитини для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (м. Житомир, вул. Корабельна 8, р-н Богунія), вперше на Житомирщині було проведено соціальний захід «Мирне та світле майбутнє дітям України».Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України».

Благодійна акція у будинку малютки відбулась за підтримки Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління» і Житомирської обласної громадської організації Спілка голубників "Голуби нашого краю".

По благословенню Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського у заході взяли участь секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянников), керівник єпархіального відділу по роботі з молоддю священик Володимир Головецький та ієрей Богдан Козеренко. Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України».

У соціальному проекті прийняли участь: керівництво області та міста Житомира, директори підприємств, установ і організацій-партнерів та представники засобів масової інформації.

Після офіційної частини заходу, разом із вихованцями з дитячого будинку і школи-інтернату, на відкритій галявині поряд із двома дитячими закладами та історичними монументами Житомира у небо були випущені 300 голубів – символ миру, розуміючи, що до своїх домівок мають повертатися не тільки ці небесні птахи, а і ті, хто обділений справжньою батьківською любов’ю та опікою. На території дитячого будинку також працювала виставка. Увазі присутніх було представлено 150 голубів.Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України».

Від організацій "ХХІ покоління" і "Голуби нашого краю" дитячий будинок та школа-інтернат одержали подарунки за результатами проведення першого міського соціального проекту "Добро робити легко!".

Мета соціального проекту - привернути увагу усього суспільства до проблем маленьких громадян країни - діток-сиріт, які потребують нашої постійної підтримки і допомоги. Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України».

Кожна дитина має право на щасливе життя та майбутнє і тільки від нас дорослих залежить все - яким ми його створимо та подаруємо кожній дитинці!

За даними центральних органів влади та міжнародних організацій в Україні сьогодні проживає більше 100 тисяч сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У понад 500 дитячих будинках сімейного типу виховується майже 3,5 тисячі дітей сиріт.Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України».

Згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008, свято встановлене в Україні «з огляду на суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім'ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення».

Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновителів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві.

Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України». Клірики єпархії прийняли участь у соціальному проекті «Мирне та світле майбутнє дітям України».