Клірики Житомирської єпархії взяли участь у заходах з нагоди 55-річчя Житомирської обласної організації "УТОГ"

11.12.2019

11 грудня 2019 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима клірики Житомирської єпархії взяли участь у заході з нагоди 55-річчя Житомирської обласної організації "УТОГ", всеукраїнського об'єднання глухих.

В урочистій частині взяли участь: намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк, клірик храму протоієрей Григорій Маркевич та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Георгій Мірчук.

Духовенство привітали керівника організації Дем'янчук Валерія Станіславовича із ювілейною датою, побажали крепості та успіху у нелегкій діяльності. Також священослужителі взяли участь у святковому концерті, де мали можливість бути в складі оцінювального колективу жюрі. Ще керівництво організації передали подячну грамоту митрополиту Никодиму.

Пресс-служба Житомирської єпархії.