Коростень. 25-річчя Овруцької єпархії. Митрополит Никодим співслужив за Божественною літургією Предстоятелю УПЦ.

24.07.2018

24 липня 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Овруцьку єпархію УПЦ, де взяв участь у святкових торжествах з нагоди 25-річчя утворення Овруцької і Коростенської єпархії.

Богослужіння перед пам'ятником рівноапостольному Хрестителю Русі очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Почаївський Володимир, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, єпископ Шумський Серафим, духовенство що прибули на свято.

Після завершення літургії відбувся молебінь.