Митрополит Никодим очолив Престольне свято Іаківлівського храму м. ЖИТОМИРА!

05.11.2018

5 листопада 2018 року, в день пам'яті святого апостола Іакова брата Господнього, свій храмовий день відзначила однойменна парафія міста Житомира, древній Свято-Іаківлівський храм.

У співслужінні численного духовенства обласного центру Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Богослужіння зібрало багато мирян, чимало приступили до таїнства сповіді і причастя.

Після закінчення літургії духовенство і віряни обійшли храм хресною ходою. Читалось святе євангеліє та окропляли присутніх святою водою. Наприкінці свята Владика Никодим привітав настоятеля протоієрея Петра Костюка, собор духовенства та богомольців із Престольним торжеством храму, подякував за молитви та побажав усім Божого благословіння.