Митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам'яті Всіх святих землі Волинської.

10.05.2021

10 травня 2021 року, в день пам’яті святого преподобного Стефана, єпископа Володимир-Волинського, у древньому княжому місті на Волині відзначається Собор Волинських святих. З нагоди події митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь в святковій літургії, що відбулась в Свято-Успенському кафедральному соборі Володимир-Волинської єпархії.

За співслужіння архієреїв чолив богослужіння намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Традиційно після літургії був звершений хресний хід до каплиці рівноапостольного князя Володимира. У часі ходи було пронесено ікону Волинських святих, а також ковчег із частичкою мощей святого князя. Після хресної ходи митрополит Павел звернувся до присутніх на молитві із словом вітання.