Митрополит Никодим звершив нічну Божественну літургію у храмі на честь святих благовірних князя Петра та княгині Февронії!

11.07.2020

У ніч з 10 на 11 липня 2020 року, в день шанування чудотворної ікони Божої Матері "Троєручиця", митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у храмі в честь святих благовірних князів Петра і Февронії. Цей храм знаходиться на виїзді з міста Житомира, на території готельного комплексу "Стара Губернія".

За богослужінням Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), духівник єпархії і настоятель храму архімандрит Гавриїл (Вардаєв) та настоятель Свято-Успенського архієрейського собору Житомира протоієрей Віктор Голубовський.

На нічну молитву зібралось чимало вірян. Під час літургії було піднесено особливі прохання і молитву за припинення пандемії у світі.

У закінчення богослужіння Владика Никодим звернувся до присутніх із словом вітання.