Митрополит Никодим із архієрейським візитом відвідав парафію Різдва Богородиці у селищі Кодня!

22.09.2021

21 вересня 2021 року, в день двунадесятого свята встановленого в честь Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав парафію Різдва Богородиці у селищі Кодня, що неподалік міста Житомира.

В цей день величний храм відзначив не тільки своє Престольне торжество, але і 180-ту річницю від заснування. За служінням святкової літургії митрополиту Никодиму співслужили: благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, настоятель парафії протоієрей Ярослав Борканін та інші. Під час звершення малого входу за усердні труди у благо Церкви святої настоятель храму був удостоєний високої церковної нагороди - права носіння митри.

На закінчення богослужіння відбувся урочистий хресний хід навколо храму. Під час настановчого слова проповіді Владика привітав громаду храму та гостей із великим ювілеєм, а ще відзначив грамотами помічників парафії.