Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Георгієвському храмі с. Піски!

28.10.2018

27 жовтня 2018 року, у суботу 22-ї седмиці після свята Трійці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Георгіївський храм селища Піски, що неподалік від міста Житомира. Тут, Владика очолив служіння Божественної Євхаристії.

Його Високопреосвященство співслужили: благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, настоятель храму протоієрей Віталій Шоха та духовенство, що прибули на архієрейську літургію.

Після закінчення богослужіння митрополит Никодим привітав настоятеля та громаду храму із святом, подякував за спільне єднання у літургійній молитві, закликав якнайбільше перебувати у молитві та любові.