Митрополит Никодим взяв участь у Божественній літургії у Свято-Георгіївському монастирі в Городниці!

16.11.2018

16 листопада 2018 року, у п'ятницю 25-ї седмиці після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Городницький Свято-Георгіївський ставропігійний монастир.

Разом із іншими архієреями Владика взяв участь у звершенні Божественної літургії. Архіпастирям співслужили священослужителі із різних єпархій, зокрема також і з Житомирської.

Богослужіння соборним чином відбулось з нагоди 10-річчя архієрейської хіротонії намісника обителі архієпископа Городницького Олександра.

В особистій розмові митрополит Никодим привітав Владику Олександра із святом, побажав крепості, сил та довголіття.