Митрополит Никодим взяв участь у святковому богослужінні з нагоди Престольного свята Свято-Варваринського храму столиці!

17.12.2021

17 грудня 2021 року, в день пам'яті святої великомучениці Варвари митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав місто Київ та взяв участь у святковому богослужінні з нагоди Престольного свята Свято-Варваринського храму столиці, що на території лікарні.

Божественну літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: намісник Київо-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Львівський і Галицький Філарет, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, духовенство храму та гості у священному сані.

Під час літургії було піднесено сугубі молитви за припинення у світі епідемії та швидке одужання хворих. Також було звершено дві хіротонії.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій виголосив слово привітання.