Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївський храм села Вертокиївка!

28.11.2020

28 листопада 2020 року, в день пам'яті святих мучеників Гурія, Самона і Авива та перший день посту духовенство Житомирського районного благочиння зібрались у Свято-Миколаївському храмі села Вертокиївка щоб приступити до таїнства покаяння. Прийняв сповідь у священиків духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв). Після загальної сповіді відбулась Божественна літургія архієрейським чином.

У співслужінні духовенства святу Євхаристію очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. У часі богослужіння були піднесенні сугубі молитви за припинення у світі пандемії. Заупокійні прохання були виголошені за жертв Голодомору 1932-1933 років.

У завершення літургії митрополит Никодим привітав священослужителів із прийняттям таїнства сповіді, настоятелю парафії протоієрею Анатолію Вільдеман подякував за теплий прийом, а вірянам за спільну молитву під час Божественної Євхаристії.