Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у храмі на честь праведного Никодима у Житомирському єпархіальному управлінні.

15.08.2021

15 серпня 2021 року, Церква відзначає Неділю 8-му після П'ятидесятниці та день пам'яті обрітення чесних мощей святого праведного Никодима, таємного учня Христового. Своє Престольне свято цього дня відзначив храм однойменного угодника Божого, що у приміщенні Житомирського єпархіального управління.

Святкову Божественну літургію очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Високопреосвященнішому Владиці співслужив секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков). Богослужіння оспівував колектив архієрейського хору Успенського собору Житомира.

Молитва зібрала вірян. На завершення літургії Владика звернувся із вітальним словом до присутніх.