Митрополит Никодим звершив чернечий постриг та очолив Воскресну літургію у Зимненській жіночій обителі на Волині!

02.09.2018

1 вересня 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Святогірський Свято-Успенський Зимненський жіночий ставропігійний монастир, що на Волині.

Прибувши в обитель, надвечір Владика звершив чернечий постриг над послушницею монастиря Оленою Іваненковою. У чернецтві, сестра Олена отримала ім'я в честь святої мучениці Алевтини (Валентини) Кесарійської.

Наступного дня, у неділю Його Високопреосвященство очолив служіння Божественної літургії у головному соборі обителі. На богослужінні були присутні сестри монастиря на чолі із ігуменею Стефаною (Бандура). Наприкінці літургії прибув митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

Владика Никодим привітав присутніх у храмі із святковим воскресним днем, побажав усім миру, єдності, крепості та Божого благословіння.