Вознесіння Господнє. Божественна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

28.05.2020

28 травня 2020 року, на сороковий день після Пасхи, у четвер, свята Православна Церква молитовно відзначає подію Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа від землі на небо.

З нагоди двунадесятого торжества митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час служби особливі сугубі прохання та молитва були піднесенні за припинення поширення пандемії у світі.

У завершення богослужіння Владика Никодим привітав собор священства та мирян із величним святом, побажав усім миру, міцного здоров'я, радості та Божого благословіння.