У поминальні дні Атипасхи митрополит Никодим відвідує Чорнобильську зону відчудження!

09.05.2021

9 травня 2021 року, у Неділю Фомину, в день Антипасхи, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідуючи Чорнобильську зону відчудження звершив святу Божественну літургію в Свято-Іллінському кафедральному соборі міста Чорнобиля.

Високопреосвященнішому Владиці співслужив настоятель храму архімандрит Сергій (Якушин). Богослужіння оспівував архієрейський хор із Житомира "Аксіос". Під час літургії були піднесені молитви за упокій душ воїнів та всіх жертв Великої Другої світової війни.

Після завершення богослужіння митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом. Також опісля цього Владика звершив заупокійну літію біля братської могили на Чорнобильському кладовищі.

На кладовищі біля села Залісся Чорнобильської зони відчуження Владика Никодим звершив заупокійну літію на могилі своєї рідної мами.