У неділю сьому після Пасхи, святих отців Першого Вселенського Собору митрополит Никодим звершив Божественну літургію у кафедральному соборі.

14.06.2021

13 червня 2021 року, у Неділю сьому після Світлого Христового Воскресіння, свята Православна Церква молитовно відзначає пам'ять святих отців Першого Вселенського Собору, який у 325 році відбувся у Нікеї.

У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі у цей воскресний день було звершено дві святкових Божественних літургії. Служіння пізнього богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики храму.

У часі богослужіння були піднесенні молитви за медиків, за одужання хворих та припинення пандемії у світі. Наприкінці літургії відбувся подячний молебінь. Після молебня духовенство кафедрального собору привітали Владику із десятою річницею перебування на Житомирській кафедрі.