Перше престольне свято в новому храмі с.Наталівка.

09.11.2011
Перше престольне свято в новому храмі с.Наталівка.

8 листопада, коли Свята Церква прославляє память святого великомученика Димитрія Солунського, парафія с.Наталівка Новоград-Волинського округу святкувала храмове свято вперше в новому храмі, який був освячений 29 липня ц.р. Преосвященнійшим Никодимом, Єпископом Житомирським і Новоград-Волинським.Перше престольне свято в новому храмі с.Наталівка.

Божественну літургію, в співлужінні настоятеля храму протоієрея Миколи Бреги, протоієрея Володимира Вантуха та священика Ігоря Кашина, очолив благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич.

На запричастному благочинний звернувсь до прихожан з словом повчання на тему свята. Після завершення Божественної літургіїї та уставного многоліття радість торжества продовжилась загальною трапезою поблизу храму.

Прес-служба Новоград-Волинського округу