Подячний молебень з нагоди закінчення навчального року для вихованців Воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира.

01.06.2019

1 червня 2019 року з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, був звершений подячний молебень з нагоди закінчення навчального року для вихованців Воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира.

Подячний молебень очолив духівник Воскресної школи протоієрей Миколай Синюк разом з кліриками кафедрального собору, які є вчителями школи: протоієреєм Георгієм Мірчуком та ієреєм Іоаном Оверчуком.

Наприкінці подячного молебня, духівник протоієрей Миколай Синюк привітав вихованців Воскресної школи з міжнародним днем захисту дітей, зі словами настанови звернувся до вихованців, щоб у період літніх канікул відвідували храм, приступали до Таїнств Сповіді і Причастя та побажав пам'ятати уроки духовності, жити по заповідях Божих і бути прикладом справжнього православного християнина для інших однолітків.

За служінням Євхаристії Владиці співслужили клірики собору.

Прес-служба Житомирської єпархії.

Роздiл: 
Новости Благочиний