Престольне свято парафії Різдва Богородиці села Жолобне.

22.09.2021

21 вересня, в день Різдва Пречистої Діви Марії, православна громада села Жолобне Новоград-Волинського церковного округу відзначила своє престольне свято. Святкові урочисті богослужіння очолив благочинний протоієрей Стефан Маркевич в співслужінні протоієрея Сергія Аракелова та ієрея Олександра Трохимчука.

Радість молитовного спілкування у цей день розділили православні віруючі найближчих парафій благочиння, а також парафіяни з інших єпархій Української Православної Церкви.

В своїй проповіді отець благочинний розкрив богословсько-догматичний зміст священної події Різдва Богородиці для спасіння кожної віруючої людини, а також від іменні Правящого архієрея Високопреосвященнійшого митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима привітав усіх учасників богослужіння з храмовим святом.

Особливі слова подяки прозвучали в адрес благодійників храму Мармалюк Андрію Володимировичу і Гальчук Валентині Дмитрівні.

Насамкінець церковна община запросила всіх учасників богослужіння на святкову трапезу.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.