Престольне свято в селі Колодянка!

29.05.2018

22 травня в день пам'яті святителя Миколая архієпископа Мір Лікійських престольне свято відзначає парафія с.Колодянка Новоград-Волинського округу. Святкову євхаристію у день свята очолив благочинний округу прот.Стефан Маркевич. Йому співслужили священики округу. Отець Стефан у святковій промові розповів по давні та новітні чудеса святителя Божого. Після хресної ходи навколо храму благочинний передав прихожанам та настоятелю парафії ієрею Богдану Стремелюку вітання та благословення правлячого владики Никодима, закликавши свято берегти єдинство церкви. Адже чотири роки назад храм, що будувався двадцять років був забраний представниками Київського патріархату. Наразі община капітально відреставрувала приміщення тимчасового храму та планується ремонт покрівлі. Свято завершилося загальною трапезою.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.