Прихожани Свято-покровської парафії села Калинівка висловили підтримку канонічній Українській Православній Церкві на чолі із Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм!

11.03.2019

9 березня 2019 року, у храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці у селищі Калинівка чисельні і постійні прихожани, а також духовенство зібрались на молитовне стояння.

Цього дня за ініціативи сільської ради були проведені збори села по нібито звітуванню за рік, але вкінці зборів було піднято питання про місцевий храм Української Православної Церкви.

Попри прохання ініціативної групи людей заінтересованих у переході храму до ПЦУ настоятель парафії ієрей Олександр Хрустюк відмовився від участі у можливому голосуванні та долучився до молитви разом із прихожанами у храмі.

У часі молитви прихожани одноголосно висловили підтримку канонічній Українській Православній Церкві на чолі із Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.