П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.

26 жовтня, у день, коли Свята Церква вшановує перенесення Іверської ікони Божої Матері, виповнилось 15 років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в с. Ягнятин, що в Ружинському благочинні.
Увечері, напередодні свята, відбулось всенічне бдіння, яке звершив ієромонах о. Максим (Осаволюк) у співслужінні настоятеля храму священика Ігоря Руденока.
В день свята відпусту Божественну літургію очолив благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужило духовенство району.
В кінці Святої Євхаристії ті, хто готувався до прийняття Святих Христових Таїн, причастилися. Адже важливо, аби людина не лише відвідувала храм, а й будувала храм душі, прийнявши в неї Господа нашого Ісуса Христа.
Особливо приємно те, що до Святих Таїнств батьки долучають дітей, направляючи їх на шлях істинний.
Після богослужіння відбувся хресний хід навколо храму.
Серед віруючих, які зібралися цього дня для спільної молитви, був і сільський голова Володимир Тимошенко. Присутність очільника селищної ради свідчить про підтримку громади віруючих місцевою владою.
Спільна молитва навчає і об’єднує нас, допомагає боротися з труднощами, веде наші серця до радості, коли ми чуємо хвалу Спасителю нашому.
- 3639 переглядів