Слобода Романівська. Митрополит Никодим очолив служіння недільної літургії у храмі в честь рівноапостольного князя Володимира!

01.09.2019

1 вересня 2019 року, в 11-ту неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій візит у Новоград-Волинське благочиння єпархії та очолив служіння Священної літургії у храмі в честь святого рівноапостольного князя Володимира в с. Слобода Романівська.

Високопреосвященнішому митрополиту співслужили: клірик Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира протоієрей Віктор Голубовський, настоятель парафії протоієрей Максим Тишковець та клірик Волинської єпархії протоієрей Тарасій Ладецький.

В цей день відзначається державне свято - День знань, а тому в святому храмі зібралось безліч студентів і учнів. Наприкінці літургії діти причастились, а ще був відслужений молебінь на початок навчального року. Усіх діточок Владика окропив святою водою, благословив та з ініціативи настоятеля роздав кожному морозиво.

У своєму слові архіпастир закликав мирян любити свій храм, молитися та у складних моментах покладатись на волю Небесну. Ще Владика привітав настоятеля та прихожан із воскресним днем та подякував за спільну молитву.