Сповідь духовенства Андрушівського та Баранівського благочинь.

21.06.2022

20 червня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів) та духовенство Андрушівського благочиння, а також благочинний Баранівського округу протоієрей Роман Клим та духовенство Баранівського благочиння. Усі священослужителі приступили в цей день до таїнства сповіді.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання за мир в Україні. Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

По завершенні літургії у нижньому храмі собору відбулось загальне зібрання духовенства Андрушівського та Баранівського благочинь.