Сповідь духовенства Баранівського благочиння: архієрейське богослужіння у храмі в честь Різдва Богородиці!

08.07.2020

8 липня 2020 року, Церква молитовно шанує пам'ятих благовірних Петра і Февронії. Самі ці святі рахуються покровителями сімейного затишку та благополуччя. Православні християни, по особливому вшановують цих угодників Небесних та завжди кличуть їхні імена в поміч.

У цей святковий день митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав із архієрейським візитом Баранівське благочиння Житомирської єпархії та очолив служіння Священної Євхаристії у районному храмі в честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Високопреосвященнішому Владиці співслужив благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим та духовенство благочиння, котрі перед богослужінням приступили до таїнства сповіді.

Після завершення літургії митрополит Никодим звернувся до вірян із словом настанови. Владика подякував собору духовенства та усім богомольцям за молитви, а ще розповів благочестиве життя святих Петра і Февронії як приклад для наслідування віри та любові до ближнього.

Словом подяки за візит і молитву звернувся до митрополита благочинний Баранівського округу протоієрей Роман.