Сповідь духовенства Любарського району.

24.12.2021

22 грудня у Свято–Троїцькому храмі в смт. Любар зібрались священики всього благочиння на таїнство сповіді. По благословінню Високопреосвященнійшого митрополита Никодима богослужіння розпочалось Божественною літургією у якій прийняли участь священники нашого району. За цією службою з молитвою до Бога священики звернулись у своєму покаянні, адже у ці дні святого посту душа кожного прагне принести своє покаяння, і саме це знову об’єднує нас - духовенство за Святою Євхаристією. Це не тільки приклад, це молитвенне піднесення для інших, та ще один призив принести свою душу вдар Богові і покласти її на Святий Алтар за свої гріхи та гріхопадіння.

Найбільшою радістю є момент коли приймаєш найцінніший дар у своєму житті, святі тайни: Тіло і Кров Господню і по цьому відчуваєш нескінченну благодать Божу. В милості Божій ми знову єднаємось, і у ній прагнемо провести кожен в своєму Храмі наступні Літургії, під час яких пробудити до покаяння ввірену кожному з нас Боголюбиву паству.

Прес-служба Любарського благочиння.