Стара Олександрівка. Митрополит Никодим звершив чин освячення храму в честь Вознесіння Господнього та очолив святкову Божественну літургію!

07.09.2019

7 вересня 2019 року, під час свого візиту в Пулинське благочиння митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав храм на честь Вознесіння Господнього у селищі Стара Олександрівка. Владику привітно зустрічали найменші прихожани із квітами та запашним короваєм.

Божественній літургії передував чин освячення престолу та храму цілком. Його Високопреосвященству співслужив секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Пулинського округу протоієрей Андрій Фатич та духовенство благочиння.

По завершенні чину освячення було відслужено святкову літургію архієрейським чином. Насамкінець богослужіння Владика привітав настоятеля, духовенство та прихожан парафії із особливою історичною подією, закликав берегти та відвідувати храм, постійно молитися та бути ревними християнами.