Священик привітав трудівників с. Бистрика з Днем працівників сільського господарства України!

28.11.2019

В один із листопадових днів настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав Асафов привітав із професійним святом працівників сільського господарства с. Бистрика.

День аграрія в Україні люблять та поважають. Свято шанують у селі Бистрику, і щороку воно збирає людей у місцевому Будинку культури. Цієї осені протоієрей Владислав Асафов знову розділив радість яскравого дійства на честь дбайливих господарів, які розумом і руками, серцем та душею щодня долучаються до важливих справ. У залі зібралися представники різних поколінь – святкові, радісні та усміхнені. Всім, хто пов’язав трудову діяльність із землею, хто дбає про неї та уквітчує плодами своєї праці, адресували теплі слова привітань Бистрицький сільський голова Світлана Барановська, керівник СФГ «Віктор» Віктор Барановський та керівник ФГ «Сєргій-С», депутат Бердичівської районної Сергій Вахнюк. Голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк і голова районної ради Максим Самчик дякували аграріям за нелегкі труди, дбайливі золоті руки та життєву мудрість, а очільниці села Світлані Барановській – за самовіддану працю, професіоналізм, цілеспрямованість та активну громадянську позицію. До святкових побажань приєднався настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав Асафов, звернувшись до бистричан із повчальним словом: «Християнин – людина, котра прославляє Господа на землі, приєднуючись до ангельських хорів, які оспівують хвалу Богу біля Небесного Престолу. Ми маємо любити Господа, свій народ, свою землю, берегти наші споконвічні традиції. Ми пишаємося нашими духовними витоками, славною історією, багатою культурою й трудовими надбаннями. Всяке добре діло починається з молитви. З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, духовенство Бердичівського благочиння у пору жнив звершувало молебні і освячувало на тракторному стані техніку, під час посухи – молебні про дарування дощу. З молитвою ми приступаємо до праці і, збираючи врожаї, дякуємо Богу за милості та щедроти… Відроджуйте благочестиві традиції і примножуйте їх». Напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору священик наголосив на необхідності пам’ятати про ці трагічні події і цінувати дар життя: «Дякуйте Господу за блага природи, за дари Благодаті. Низький вам уклін за любов до землі та відданість справі. Здоров’я вам і вашим рідним, благополуччя та Божої помочі!» За доброю традицією декілька років поспіль протоієрей Владислав Асафов благословляє у селі Бистрику початок посівних робіт та збір урожаю…

Широкою і різноманітною концертною програмою порадували трудівників місцеві таланти, подарувавши ліричні присвяти і натхненні музичні привітання.

Кращі представники господарств отримали Подяки та подарунки за гарні здобутки й досягнення.

Нехай колосяться щедрими врожаями ниви, нехай втілюються в життя добрі задуми та сподівання трударів на радість людям та на благо села!

Пресс-служба Бердичівського благочиння.
Роздiл: 
Новости Благочиний