«СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА В БАРАНІВЦІ»

24.01.2020

Ось і прийшов до нас день коли вся Україна святкує Хрещення Господнє.

Богоявлення - третє і завершальне свято різдвяного циклу. Саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

19 січня з самого ранку в Храмі Різдва – Богородиці м. Баранівка відбулася Божественна літургія, яку очолив благочинний округу прот. Роман Клим у співслужінні клірика храму прот. Олександра Полюшкевича, після завершення Божественної літургії відбулось велике освячення води.

Отець благочинний окропив освяченою водою храм та людей, і немов усім світом летіли блискучі бризки... Теплими словами привітав людей зі святом: «Ви отримали одну з головних святинь Православної Церкви – Велику Агіасму, яка має бути в кожній оселі… Освячена вода є образом благодаті Божої: вона очищає віруючих людей від духовної скверни, освячує і зміцнює їх до подвигу спасіння та життя в Бозі, однією краплею можна освятити цілий океан… Нехай це свято стане для нас часом оновлення, просвітництва душі і серця, часом преображення…»

В цей святий для віх день відбулось і традиційне освячення вод в річці Случ, яке очолив благочинний Баранівського округу прот. Роман Клим. Після освячення води він першим занурився у воду, яка за повір’ями у цей день має цілющу силу.

Прес-служба Баранівського благочиння.


Роздiл: 
Новости Благочиний