Свято-Георгіївський храм смт. Черняхів відзначив своє престольне свято. Святкову Божественну літургію звершив митрополит Никодим.

07.05.2021

6 травня 2021 року, у четвер Світлого Пасхального тижня, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця Свято-Георгіївський храм міста Черняхів відзначив своє Престольне торжество. З нагоди свята відбулась святкова Божественна літургія.

Очолив молитву Правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), настоятель храму та благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук), а також духовенство Черняхівського благочиння.

Молитва в день Престольного свята зібрала у стінах храму чимало прихожан та гостей. По завершенні літургії відбувся Пасхальний молебінь. Митрополит Никодим привітав собор духовенства та богомольців із днем пам'яті великомученика Георгія, побажав усім радості, миру, здоров'я та Божої допомоги. Настоятеля та громаду парафії Владика привітав із Престольним торжеством.