Свято-Хрестовоздвиженський храм с.Сінгури відвідала міжнародна комісія ОБСЄ.

15.03.2019

14 березня Свято-Хрестовоздвиженський храм с.Сінгури відвідала міжнародна комісія ОБСЄ. Причиною візиту стало загострення релігійного питання в Житомирському районі, та особливо грубі порушення закону і прав людини під час "бумажних переходів" до ПЦУ. На зустріч були запрошені священники, тих парафій, на яких вже відбувались подібні конфліктні моменти.

Перед візитом до храму комісія відвідала БК с.Сінгури для короткого спілкування з ініціативою групою пцу, після чого досить довго розмовляли з духовенством про наболіле питання. Священники, щиро і з любов'ю спілкуватись з дорогими гостям із за кордону, та просили об'єктивно і по справедливому оцінювати критичну ситуацію на Житомирщині. Після плідної розмови члени комісії висловили свою згоду з порушенням прав віруючих тих храмів, де невідомі особи, прикриваючись вірою і Церквою, переслідують свої цілі.

Також гості повідомили Нас про усіляке сприяння правильному розв'язанню насущних питань і подякували за теплу зустріч)

Щиро дякуємо нашим колегам і друзям за небайдужість до справ наших парафій та вірних чад Української Православної Церкви.

Прес-служба Житомирського благочиння.