Свято масляної на парафії князя Володимира у Слободі Романівській!

11.03.2019

10 березня 2019 року, у Неділю Прощену в храмі святого князя Володимира Великого, що у Слободі Романівській (Новоград-Волинське благочиння), відбулась свята Божественна літургія.

На воскресне богослужіння зібрались місцеві жителі-прихожани. Молитву очолив настоятель храму протоієрей Максим Тишковець.

Під час богослужіння усі помолились за мир в нашій державі та збереження Церкви христової у Єдності.

Після завершення літургії у храмі відбулось щорічне свято масляної - заговини сиропусної неділі перед святою Чотиридесятницею.

Отець Максим розділив торжество із прихожанами. Заговівшись усі подякували настоятелю за свято, а священик в свою чергу висловив подяку присутнім та закликав гідно провести дні святого посту.