Свято-Успенський архієрейський собор. Митрополича літургія Напередосвячених Дарів із читанням канону великомученику Феодору Тирону та освяченням колива!

15.03.2019

15 березня 2019 року, у п'ятницю першої седмиці Великого посту, у Свято-успенському архієрейському соборі міста Житомира на Подолі відбулась Божественна літургія Напередосвячених Дарів.

На богослужіння архієрейським чином зібрались постійні прихожани та гості. Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики собору.

Наприкінці літургії сповідники причастились святих Таїн Христових.

Після причастя вірян було звершено молебінь із читанням канону святому великомученику Феодору Тирону. Після цього Владика звершив освячення колива та роздав його мирянам.

Насамкінець митрополит Никодим подякував присутнім за молитви та промовив слово напутньої настанови.