ТАЇНСТВО МАСЛОСОБОРУВАННЯ У СВЯТО – МИКОЛАЇВСЬКОМУ ХРАМІ СМТ. ПУЛИН!

20.03.2019

Таїнство Соборування – це священнодійство подароване  Богом для полегшення страждань саме важкохворих людей.

Таїнство Соборування або Маслосвяття – це таїнство Церкви, в якому священик при помазуванні хворому певних частин тіла, закликає на нього благодать Божу, яка зцілює тілесні та душевні хвороби.

Так церковні дзвони скликали на святкову Божественну літургію.

16 березня 2019 року у Свято – Миколаївському храмі смт. Пулини відбулося таїнство Соборування. Очолив святкову службу настоятель храму протоієрей Василій Волосянський.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Під час Божественної Літургії присутні сповідалися і Причастилися Святих Христових Тайн.

Під час звершення Таїнства священик молитвою освятив єлей, читаючи канон, а потім під час  богослужіння, яке складається з семиразового читання Апостола та Євангелії. По закінченні прочитання останнього Євангелія, священик покладаючи книгу на голови присутніх і молився про прощення та відпущення їм всіх гріхів.

По закінченню маслособорування отець Василь Волосянський привітав всіх присутніх зі Святим причастям та таїнством Соборування. За своїм богословським змістом таїнство Соборування більше схоже на таїнство Покаяння (Сповіді), ніж на інше таїнство, дуже схоже по формі – Миропомазання. Саме тому, в ідеалі, вони повинні супроводжувати одне одного. Але якщо в Сповіді віруючий має можливість покаятися, висловити жаль та проговорити вголос про свої гріхи, то під час Маслосвяття людину торкається благодать Божа зцілюючи всі гріхи – в тому числі неусвідомлені чи забуті гріхи.

Прес-служба Свято-Миколаївського храму.