Тригір'я. Святкова літургія з нагоди престольного свята та пам'яті ікони Божої Матері Тригірської у Спасо-Преображенському чоловічому монастирі!

20.08.2018

20 серпня 2018 року, на другий день свята Преображення Господа Ісуса Христа у Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі відбулась святкова Божественна літургія з нагоди Престольного свята обителі та шанованого в ній чудотворного образу Пресвятої Богородиці "Тригірська".

Богослужіння очолили чотири архієреї: митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Туровський і Мозирський Леонід (Білорусь). Владикам співслужили священослужителі житомирської єпархії та гості.

Наприкінці літургії відбувся урочистий хресний хід, після якого преосвященні архіпастирі привітали намісника, братію обителі та усіх мирян зі святом.