У храмі ікони Божої Матері «Цілителька» звершили молебень перед початком нового навчального року

29.08.2020

На свято Успіння Пресвятої Богородиці після Божественної Літургії у храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської міської лікарні було звершено молебень перед початком нового навчального року.

За давньою християнською традицією ті, хто навчає та навчаються, перш ніж приступити до нелегкої справи освоєння наук, із молитвою звертаються до Бога, просячи допомоги.

На Божественну Літургію, яку звершив у храмі ікони Божої Матері «Цілителька» настоятель церкви, протоієрей Роман Бойков, прийшли дорослі і юні парафіяни, батьки та їх діти. Вони молили Пресвяту Богородицю, щоб дарувала здоров’я, радість, мудрість та мир і сили в осягненні знань. Цього святкового дня маленькі парафіяни причастилися Святих Христових Таїн.

За давньою доброю традицією священник звершив молебень перед початком нового навчального року та привітав учнів і їх рідних із наближенням Дня знань, по-батьківськи побажавши: «У роки навчання необхідно не просто осягати науки, а й душу свою вчити добру: поважати і слухати батьків та вчителів, любити Бога і ближнього. Треба намагатися зміцнювати своє серце й душу молитвою, добрими справами, лагідністю та смиренням. Це істинний шлях, що веде до спасіння душі. Божої вам усім помочі в трудах і заступництва Пресвятої Богородиці!»

Для кожної сім'ї початок нового навчального року – особлива подія. Для парафіян храму ікони Божої Матері «Цілителька» ці дні в першу чергу пов’язані з можливістю всією родиною прийти на богослужіння і помолитися про дарування чадам Божого благословення та Покрову Божої Матері на весь навчальний рік…

Прес-служба Бердичівського благочиння.