У Неділю 7-му після Пасхи митрополит Никодим очолив Божественну літургію у кафедральному соборі.

20.05.2018

20 травня 2018 року, у Неділю після свята Пасхи 7-му, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова воскресна літургія архієрейським чином. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

За священною Євхаристією Владиці співслужили священослужителі собору, а також батько ставленика, клірик Володимир-Волинської єпархії УПЦ протоієрей Анатолій Оверчук.

Із повчальним словом настанови про Перший Вселенський Собор та пам'ять святих Отців цього всенародного зібрання до вірян звернувся протоієрей Миколай Синюк.

Під час богослужіння митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію над випускником Київської духовної семінарії Іваном Оверчук, який певний час був іподияконом Правлячого архіпастиря.

На закінчення головної частини літургії Владика привітав отця Іоана із прийняттям сану диякона, закликав у вірі та істині провадити служіння.