У неділю другу після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

21.06.2020

21 червня 2020 року, у Неділю 2-гу після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

У часі літургії було піднесено особливі молитви за медпрацівників, які відзначають своє професійне свято.

Наприкінці богослужіння митрополит Никодим звернувся до присутніх на богослужінні із словом проповіді.

Прохання за медичних працівників на сугубій єктенії:

Призри Владыко Человеколюбче на жертвенный подвиг врачей наших, посли им здравие непоколебимое, силу и крепость духа, мудрость к совершению трудов во благо народа нашего и сотвори чрез них исцеление страждущим рабом Твоим, прилежно молим Ти ся скоро услыши и помилуй.