У ніч з 21 на 22 січня невідомі особи розгромили капличку та джерело у Баранівському благочинні!

22.01.2019

В ніч із 21 на 22 січня невідомі особи звершили акт вандалізму у каплиці, яка знаходиться в Баранівському благочинні Житомирської єпархії неподалік селища Дубрівка. Інформація про це з'явилась в одній із груп міста Баранівки у фейсбуці. Окрім цього було пошкоджене джерело та облаштована криниця, що знаходяться поблизу каплиці.

На відео, що зняли небайдужі видно, що у православній каплиці розбиті вікна, побиті ікони та все розкидано, перекинута частково і забита зокрема сама криниця.

Благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим підтвердив вищевказану інформацію та розповів, що було викликано поліцію, яка зафіксувала даний злочин та відкрила провадження згідно статті.

Небайдужі жителі закликають свідків допомогти встановити осіб причетних до розгромлення і пошкодження церковної каплиці та джерела.

Прес-служба Житомирська єпархія.