У Попільні відзначили Престольне торжество місцевого Свято-Миколаївського храму!

21.12.2021

19 грудня 2021 року, в день пам'яті святого святителя Миколая чудотворця Мір-Лікійських, своє Престольне торжество відзначив Свято-Миколаївський храм селища Попільня.

Урочисту Божественну літургію очолив благочинний Попільнянського району, настоятель парафії, протоієрей Петро Лис. Розділити радість свята разом із благочинним та вірянами прибули духовенство району. Молитва у стінах храму зібрала чимало богомольців, молоді та діточок.

Наприкінці богослужіння відбувся хресний хід, після якого вихованці воскресної школи привітали священослужителів та прихожан із торжеством в честь святителя Миколая чудотворця. Настоятель храму, протоієрей Петро, виголосив слово проповіді, привітав усіх зі святом та вручив діткам солодкі подарунки.

Прес-служба Попільнянського благочиння.