У селі Бистрику молилися про позбавлення народу Божого від усяких хвороб та про дарування дощу

21.03.2020

У селі Бистрику настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав Асафов звершив молебень «Під час згубної пошесті і смертоносної зарази» та молебень про дарування дощу.

Двадцять першого березня, у суботу Седмиці 3-ї Великого посту, настоятель Свято-Іллінського храму с. Бистрика протоієрей Владислав Асафов відправив молебень «Під час згубної пошесті і смертоносної зарази» з окропленням віруючих святою водою у зв’язку з поширенням коронавірусу… Історія церкви знає численні випадки, коли під час епідемій священники звершували водосвятні молебні та Хресні ходи з чудотворними іконами, благаючи Господа, Пресвяту Богородицю і всіх Святих про відвернення лиха, і страшна хвороба відступала...

За доброю традицією і на прохання місцевих фермерів біля криниці в полі, недалеко від с. Бистрика, священник також відслужив молебень про дарування дощу. До Бога здіймалася щира молитва з проханням: «Подаждь нам Твою благость, упой землю нашу водой чистою, к плодоношению ея, полезныя нам воздухи даруй…» Протоієрей Владислав Асафов закликав віруючих до посиленої молитви, покаяння і посту: «Великий піст – це особливий час, сприятливий для роздумів, смирення, стриманості та молитви. Любіть Господа і ближніх своїх, допомагайте одне одному та підтримуйте. Звертайтеся з молитвою до Бога, Небесної Заступниці Пресвятої Богородиці і всіх Святих…»

Нехай підтримують усіх нас слова Псалтиря: «Підведу очі мої догори, звідки прийде мені допомога, допомога моя від Господа, Який створив небо і землю…»

Прес-служба Бердичівського благочиння.